Vzdělávání našich zaměstnanců pro nadcházející rok 2021

28.12. 2020Tereza Polansky183x

Naší ambicí je být jedničkou na poli prodejního marketingu na sociálních sítích. Proto je naše portfolio postavené tak, aby nabídlo našim klientům komplexní služby přesně míru vašich potřeb, což znemená, že naše práce nekončí odborným nastavením kampaní. To je pro nás stále jen 40 % úspěchu. K tomu, aby byly prodejní kampaně funkční, je potřeb přesah. Ten nabízíme do oblasti kreativ, contentu pro sociální sítě, prodejní cesty na webu a dalších souvisejících odvětví.

Abychom se ale stále udržovali svými znalostmi a dovednostmi na vrcholu, pravidelně investujeme do vzdělávání celé firmy. Novinkou v tom jsou pro nás do dalšího roku tzv. individuální plány, které jsme začali připravovat pro každého člena týmu a obsahují ucelený vzdělávací plán na míru každého jednotlivce.

 

Kdy jindy je lepší čas investovat právě do vzdělávání než právě teď? 🙂

 

Témata, která chystáme v rámci školení v příštím roce, jsou:

  • Facebook Ads – stále více do hloubky, tohoto tématu není díky vývoji Facebooku nikdy dost
  • Content marketing
  • Zákaznická péče – vaše zákazníky rádi hýčkáme za vás
  • Manažerské dovednosti
  • Timemanagement

 

Abychom vám dopřáli ty nejlepší služby, dbáme na svůj osobní rozvoj také v oblasti měkkých dovedností.

 

V rámci procesu hodnocení byla společnosti GreenSocS s.r.o. poskytnuta finanční podpora EU a projekt CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0013391 pod názvem „Vzdělávání zaměstnanců GreenSocS s.r.o. “ byl podpořen. Doba realizace je stanovena od 1.8.2020 – 31.7.2022.

Cílem projektu je realizace vzdělávacích aktivit směřujících ke zvýšení kvalifikace a odbornosti našich zaměstnanců.

Do projektu budou zapojeni všichni zaměstnanci žadatele.

Projekt vychází z provedené analýzy potřeby v oblasti rozvoje zaměstnanců a vzdělávacího plánu, jenž definuje vhodná školení na 2 roky.

Tereza Polansky
Spolumajitelka a zakladatelka digitální agentury GreenSocS, která se věnuje komplexní správě firemních sociálních sítí. Ve firmě zajišťuje plynulý chod, její rozvoj a péči o celý tým.
Komentáře